Oferta...

Artykuły szkolne:
zeszyty, bloki, farby, pisaki, markery, korektory, kredki, pędzelki, długopisy, pióra, kleje, gumki do mazania, temperówki, przybory geometryczne, cyrkle, nożyczki, bibuły dekoracyjne, teczki szkolne i wiele innych.

Artykuły biurowe:
kalkulatory zszywacze, dziurkacze, datowniki, numeratory, pinezki, zszywki, spinacze, notesy przylepne, kostki biurowe, segregatory, skoroszyty, papiery kserograficzne, składanki komputerowe, tusze i napełniacze do drukarek HP, rolki do faxu, taśmy klejące, druki akcydensowe, bloki i inne...

Papiernicze:
papeterie, papiery ozdobne, papiery i kartony wizytówkowe, etykiety cenowe, taśmy do metkownic, rolki do kas fiskalnych, okładki na dokumenty, kolorowanki, karty do gry, torebki do prezentów, albumy do zdjęć, serwetki ozdobne i gastronomiczne, obrusy papierowe, papiery śniadaniowe, tablice informacyjne do sklepów i instytucji.

Opakowania:
reklamówki i woreczki HDPE do pakowania zakupów, worki na śmieci, woreczki do zamrażania żywności, folie aluminiowe, sztućce, kubki napojowe, kufle do piwa, serwetki pod ciasto, kartoniki do ciasta.

Znicze, lampiony, świece:
znicze szklane, znicze w plastiku, wkładki parafinowe, zapalniczki do zniczy, świeczki stołowe i ozdobne.

Artykuły higieniczne:
chusteczki higieniczne, papiery toaletowe, plastry, rękawice jednorazowe, podpaski, golarki.

Artykuły AGD:
sznurek do bielizny, szczotki do włosów, gąbki, szczoteczki do rąk, grzebienie, klamerki, ozdoby do włosów, lokówki, ścierki do naczyń, ścierki do podłóg, mopy, miotły do zamiatania, wiadra, żarówki, baterie, bezpieczniki, latarki, węgiel i brykiet do grila, rozpałki, zapalniczki.

Zabawki i artykuły dekoracyjne:
lalki, samochody, piłki, balony, puzzle, ramki do zdjęć, figurki porcelanowe, breloczki.

Fajerwerki:
draskowe, hukowe, błyskowe, fontanny, rakiety, zestawy pokazowe.

Hurtownia Papiernicza
PAPIRUS Tadeusz Modrzyński
ul. Ostrowska 112, 63-700 Krotoszyn
tel./fax 062 725 78 80
realizacja: Intelis Media 2008
odwiedzin: 0001514